RESPONSABIL PENTRU MANAGEMENTUL OFERTELOR & PRELUCRAREA COMENZILOR

Grup ţintă

Calificaţi cu diplomă şi experienţă profesională

Zona de activitate

comercială

Locaţia

TROX este lider în dezvoltarea, fabricarea și vânzarea de componente, unități și sisteme de ventilație și aer condiționat a încăperilor. Cu cele 28 de subsidiare din 26 de țări de pe 5 continente, 14 fabrici de producție, importatori și reprezentanți, TROX este prezent în peste 70 de țări. Înființată în 1951, liderul de piață mondial TROX, al cărui sediu internațional se află în Germania, cu un total de 3.750 de angajați din întreaga lume a generat în 2017 venituri de aproximativ 500 de milioane de euro.

 TROX Austria acționează ca un centru pentru toate activitățile din regiunea CEE având reprezentanțe în Ungaria, Republica Cehă, Croația, Serbia, Bulgaria și România, precum și parteneri de succes și de încredere în Slovenia și Slovacia.

Pentru reprezentanța noastră din București cautăm un

responsabil pentru managementul ofertelor & prelucrarea comenzilor

Responsabilitățile dumneavoastră:

  •  veți acționa ca primul punct de contact pentru clienții noștri (solicitări, comenzi, plângeri, termene de livrare)
  •  veți crea oferte pentru clienților noștri
  •  veți coordona și prelucra comenzile și veți monitoriza termenele de livrare
  •  veți contribui la construirea și menținerea pe termen lung a relațiilor cu clienții noștri
  •  veți colabora îndeaproape cu colegii din vânzări și dezvoltarea afacerilor
  •  veți susține vânzările prin rezolvarea sarcinilor administrative

Profilul dumneavoastră:

  •  preferabil absolvent de studii superioare, cu o experiență de cel puțin 5 ani în serviciul de relații cu clienții
  •  sunteți o persoană deschisă și vă bucurați să comunicați cu clienții prin e-mail și telefon
  •  înaltă orientare către client și rezultate
  •  sunteți de încredere, aveți inițiativă și dorința de a învăța
  •  cunoaștere foarte bună a limbii engleze (vorbit și scris)
  •  bune abilități IT (MS Office)
  •  inclinația către tehnologie reprezintă un avantaj

Oportunitațile dumneavoastră:

  •  posibilitatea de a lucra intr-o echipă tânără și dinamică
  •  un loc de muncă pe termen lung cu posibilități de dezvoltare profesională
  •  program de lucru flexibil
  •  programe de training individuale
  •  salariu atractiv și bonusuri în funcție de calificarea și experiența dumneavoastră

Așteptăm cu nerăbdare să transmiteți CV-ul dumneavoastră pentru poziția de " responsabil pentru managementul ofertelor & prelucrarea comenzilor " către Dragos Adincu d.adincu@trox.ro indicând așteptările salariale și data la care puteți să vă alăturați echipei noastre

TROX Austria GmbH ▪ Reprezentanţa România ▪ Şos. Vergului Nr.14A ▪

022448 Bucureşti ▪ +40 31 82 43 041 ▪ www.trox.ro

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Distribuie pagina

Recomandaţi această pagină

Recomandaţi această pagină prin trimiterea unui link prin mail.

Câmpurile marcate cu (*) sunt obligatorii.

Vă mulţumim pentru recomandare!

Recomandarea dumneavoastră a fost expediată şi va fi primită în curând.

Contact

Suntem aici pentru dumneavoastră

Vă rugăm să exprimaţi mesajul dumneavoastră şi tipul de cerere
Tel.: +40 31 82 43 041 | Fax: +40 31 82 43 040

Contact

Vă mulţumim pentru mesaj!

Mesajul dumneavoastră este trimis şi va fi procesat în curând.
Departamentul nostru de Cereri Service o să vă contacteze în cel mai scurt timp Pentru întrebări generale privind produsele sau serviciile puteţi suna şi la:

Contact

Attachment (max. 10MB)

Contact